Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Şairlere Yanıtlar’ isimli resimli şiir sergisi, Atila Özer Karikatürlü Ev’de yarın açılacak. Sergi, Said Doğan tarafından hazırlanan ‘Derinlik’ temalı eserlerden oluşuyor.
Eğitim-Bir-Sen Manisa 1 No’lu Şube Başkanı ve Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi Halil Kallat, annelerin ağladığı bir dünyada kimsenin gülemeyeceğini söyledi. Kallat, annelerin önemine vurgu yaparak, toplumun ahlaki ve medeniyet tasavvurunun ana unsuru olan ailenin temel direğinin anneler olduğunu belirtti.